רוצה לרכוש בית או נכס בישראל?
רוצה להשקיע בישראל?
רוצה למכור נכס בישראל?

אנו הכתובת המושלמת עבורך, והכל תחת קורת גג אחת.

קבוצת טולידאנו The Toledano Group

קבוצת טולידאנו
The Toledano Group

מתווך זה טוב, עורך דין זה טוב, יועץ משכנתא זה טוב,
מטפל בנכסים זה טוב, קבלן שיפוצים זה טוב, שמאי זה טוב,
אבל כשכל היועצים המקצוענים והאמינים ביותר
"תחת קורת גג אחת"

זה מושלם.

למשרדנו יש את היתרון הייחודי והמוביל בתחום הנדל"ן בישראל, המכיל בתוכו ותחת קורת גג אחת את כל אנשי המקצוע הנדרשים בתחום, בשיטת One Stop Shop הקשורים בד בבד לצורך קיומה של העסקה או השקעה בישראל בצורה המיטבית והנכונה ביותר, כאשר כל אנשי המקצוע העובדים עימנו, הינם אך ורק בעלי שם, אמינים והמקצוענים ביותר בתחום.
למשרדנו ניסיון רב בתחום למעלה מעשור, כאשר הכל נעשה בליווי משפטי ועסקי צמוד על ידי מומחים בעלי ניסיון וקשרים רבים ומגוונים בשוק הנדל"ן בישראל על כל מרכיביו והיבטיו.

אנו מתחייבים לנהל עבורכם ומטעמכם משא ומתן כראוי, נפעל ונלחם ככל שידרש בכדי שתרכשו ותשקיעו את כספכם אך ורק בצורה הנכונה החכמה והטובה ביותר עבורכם, הכל באמון מלא, בגילוי מלוא הפרטים על העסקה, תוך ביצוע פעולות הגנה מלאות ושמירה על זכויותיכם וכספיכם, אנו נדאג שתקבלו את מלוא התנאים הטובים והמתאימים ביותר עבורכם.

למשרדנו, יש מידע רחב היקף על שוק הנדל"ן בישראל, תוך הכרות רבה ומגוונת עם נכסים רבים והשקעות בכל הארץ בכל התחומים, בכל הסכומים והאפשרויות הקיימות, נכסים והשקעות של פרטיים והן של חברות ופרוייקטים רבים בישראל העובדים עם המשרד, המתחייבים לפעול אך ורק בצורה הגונה ונאותה, תוך דאגה ומתן המחיר הטוב ביותר עבור לקוחותינו, ובאחריות.

משרדנו, מטפל בלקוחות גדולים וקטנים הכוללים קרנות השקעה ומשקיעים פרטיים רבים ומגוונים מישראל ומכל רחבי העולם, והיום יותר מתמיד, יש לכם את הנגישות ההזדמנות והאפשרות הנוחה ביותר כיום להנות מהכוח המצטבר והחזק שנוצר מכך, ישירות לטובתכם באופן אישי על כל המשתמע, והכל תוך אמון מלא, וקבלת שירות מלא ואישי – vip.

כשהכל נעשה בשיטה הפשוטה :
רכשת = שילמת
לא רכשת / לא השקעת = לא שילמת.
בלי אותיות קטנות, בלי טריקים ובלי שטיקים, פשוטו כמשמעו.

כל השירותים הקיימים אצלנו הינם בעלות מפורטת מראש, ניתן לקבל אצלנו את מלוא השירותים יחדיו או את חלקם,
הכל לפי דרישתכם ובקשתכם בלבד.

אמינות
מעל הכל

מציאת נכס או
השקעה בישראל

שירות
בינלאומי

מימון
ומשכנתא

שירות
משפטי

שירות וטיפול מלא
בכל מה שמסביב

שירות בגין מכירת
נכס בישראל

רכשתם - שילמתם
לא רכשתם - לא שילמתם

1 \

אמינות מעל הכל

לפני שעושים צעדים חשובים ורחוקים מטיפולכם האישי והישיר, הנכם נדרשים לקבל שירות ולעבוד עם נציג – מטפל עבורכם, שיפעל באמינות הגינות ויושרה, שיאמר לכם את מלוא הפרטים לטוב ולרע, שיהיה המקצועי ביותר, שיפעל אך ורק לפי רצונכם דרישותיכם וטובתכם האישית.

בנוסף, נדרש שיהיה "מקומי" בעל ניסיון רב, עם כישורים וקשרים, הכל בהבנה מלאה של כל הקודים והפרטים הנדרשים והמוכמנים, בליווי צמוד של כל אנשי מקצוע הטובים ביותר, שינהל עבורכם ומטעמכם משא ומתן מוצלח, בהבנה מלאה של המכלול כמקשה אחת הקשורים בד בבד, על כל המשתמע.

אנו מתחייבים, לפעול עבורכם ומטעמכם באמינות הגינות ויושרה מלאה, כי זו אמונתנו, דרכינו היחידה שאנו מכירים המהווים נר לרגלינו, יעידו על כך מכרנו ולקוחותינו הרבים בישראל ובכל רחבי העולם.

2 \

שירות בינלאומי

למשרדנו קיימים נציגים מקומיים בכל מדינה, אשר ישמשו כמלווים וכאנשי קשר באופן ישיר עמכם עד לסיום העסקה בשעה טובה, באופן מלא, ולשביעות רצונכם המלאה.

3 \

מציאת הנכס \ השקעה בישראל

אנו נטפל עבורכם ולטובתכם כנציג אישי מטעמכם, במציאת השקעה או במציאת הנכס כבקשתכם בכל מקום בישראל, התואם את חלומותיכם ודרישותיכם והכל בהתאם לתנאים לסטנדרטים והפרטים שאתם קובעים לנו מראש בפגישה ו/או בשיחה עמכם, אנו נעשה הכל אבל הכל במהירות האפשרית בשביל למצוא לכם את ההשקעה או הנכסים הקיימים והכי קרובים ומתאימים לדרישותיכם, כאשר בטרם נגיש לכם את מלוא האופציות הקיימות בשוק, נבדוק ונבחן בעצמנו עבורכם את מלוא הפרטים בליווי אנשי מקצוע מטעמנו, תוך ניהול משא ומתן עבורכם "כמקומיים" בעלי ניסיון רב החיים את התחום והאזור, נבדוק את טיב הנכס , נתמקח על המחיר,  נתאמץ להשיג את התנאים הטובים והנוחים עבורכם ונסגור את כל הקצוות והפרטים הרבים מסביב כפי מבוקשכם,  כשהכל תוך גילוי מלא ונאות ומתן מלוא הפרטים הרבים ככל הניתן על הנכס ועלויות הנלוות, והכל בכדי שאתם תהיו בטוחים שקטים רגועים ושלמים לעשות את העסקה הטובה והראויה ביותר עבורכם.

4 \

שירות משפטי

אנו נדאג ונלווה אתכם בשירות משפטי, בהסבר מלא על המשמעויות המשפטיות, נבצע בדיקות משפטיות מלאות על ההשקעות ו/או הנכסים, נלווה אתכם באופן אישי וצמוד עד לסיום המלא של העסקה, הכל במטרה להגן עליכם, למנוע שחס ושלום לא תדרשו לעבור תלאות ובעיות רבות ומיותרות, וכן תקבלו כל שירות משפטי נוסף ככל וידרש, בנוסף, קיים שירות של החתמת כל המסמכים הנדרשים במקום מגוריכם, ככל וניתן כמעט בכל נקודה בעולם הכל לצורך הרכישה ובמטרה להנגיש ולתת לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר שקיים ובמקום שהכי מתאים לכם, זאת בליווי משרד עורכי הדין ונוטריון מהמובילים בתחום הנדל"ן בישראל דוד טולידאנו Office & notary Law David Toledano,
(Toledanodavid.co.il) או על ידי עורכי דין נוספים ו/או אחרים כפי שתרצו.

מובהר כי עלות השירות המשפטי הינו באופן נפרד, ובעלות בהתאם לשירות שהנכם מבקשים.

5 \

מימון ומשכנתא

משרדנו, בקשר ועובד מול כל הבנקים בישראל. נטפל עבורכם בקבלת מימון ו/או משכנתא בבנקים בישראל ו/או על ידי כל גורם מימון אחר, וזאת על ידי יועצי המשכנתאות מהטובים והמומחים בישראל, כאשר נפעל ונדאג כי תנאי המימון ו/או המשכנתא ינתנו לכם בתנאים הכי טובים שקיימים והאפשריים עבורכם.

6 \

שירות וטיפול מלא בכל מה שמסביב

למשרדנו, אנשי מקצוע ונציגים שיטפלו עבורכם ומטעמכם בכל טיפול הקשור ו/או הנדרש להשקעה ו/או לנכס שלכם בישראל, הכוללים בין היתר: רואי חשבון , יועצי מס, שמאים , אנשי בדק, טיפול בהשכרת הנכס, טיפול מלא והנדרש לצורך אחזקת הנכס, טיפול במציאת קבלני בנייה ו/או שיפוצים אמינים ומקצוענים בתחומם, אדריכלים, מהנדסים, ו/או במציאת כל אנשי המקצוע הנדרשים לצורך ביצוע התיקונים ו/או השיפוצים ו/או עבודות אחרות לפי בקשותיכם ודרישותיכם שאפשר לסמוך עליהם שתקבלו מוצר ראוי ומגומר, כל זאת באמצעות ליווי אישי של מפקח בנייה מנוסה ומוסמך בוגר הטכניון אשר יפקח על כל הביצוע, יוודא שאכן בוצע באופן ראוי, בטוח ולשביעות רצונכם המלא.

7 \

שירות בגין מכירת נכס בישראל

אנו מייצגים רוכשים, מוכרים ומשקיעים רבים מישראל ומכל רחבי העולם על נכסים והשקעות בישראל.
לכם יש נכס טוב וראוי בישראל, והנכם רוצים למוכרו, או להציע כל השקעה אחרת בישראל, שהנכם חושבים שהיא יכולה להתאים ללקוחות שלנו?
נשמח אם תפנו אלינו עם פרטי התקשרות עמכם, וכן עם פרטי הנכס או ההשקעה הכוללים: נסח, תמונות, שמאות, תוכניות וכל מסמך אשר יכול לעזור לנו להכיר ולהבין את הפרטים על ההשקעה או הנכס שלכם לפרטי פרטים, והכל בדוא"ל לכתובת: td.toledano@gmail.com ואנו ניצור עמכם קשר, נפעל ונחפש עבורכם את הלקוח המתאים והנכון ביותר, ננהל עבורכם משא ומתן כמקומיים ובעלי ידע מלא על מצב השוק ועל כל המשתמע מכך, תוך השגת התנאים כבקשתכם, ו/או קבלת המחיר הכי טוב והראוי לנכס.

8 \

רכשת - שילמת, לא רכשת - לא שילמת

אנו מאמינים בשירות שאנו נותנים, מכירים ויודעים את יכולותינו ואפשרויותנו הרבות והמוכחות
ולכן אנו דוגלים ופועלים אך ורק בשיטה הפשוטה של:

רכשת / השקעת = שילמת, לא רכשת / לא השקעת = לא שילמת.

בלי אותיות קטנות, בלי טריקים ובלי שטיקים, פשוטו כמשמעו.

ביאור ממדרש רות זוטא פרשה ד:

"וַיֹּאמֶר בֹּעַז בְּיוֹם קְנוֹתְךָ הַשָּׂדֶה… וזרע עבדיו ינחלוה" (תהילים ס"ט לו)

מכאן אמרו כל הקונה ארבע אמות בארץ ישראל מובטח לו שהוא בן עולם הבא. נראה שיש עניין שיהיה לאדם חלק בארץ לשם חלק.

מדברי האבן עזרא בראשית ל"ג פסוק יט:

"ויקן את חלקת השדה "

חלק בשדה והזכיר זה הכתוב, להודיע כי מעלה גדולה יש לארץ ישראל. מי שיש לו בה חלק, חשוב הוא כחלק עולם הבא

מובא בתלמוד במסכת יבמות (דף ס"ג) אמר רבי אלעזר:

" כל אדם שאין לו קרקע ( פירוש: בישראל ) אינו אדם ".

בשו"ת אבני נזר (יו"ד סימן תנ"ה) נכתב בעניין מצוות ישוב ארץ ישראל:

"כי אפילו עבור אנשים היושבים מחוץ לישראל זו מצווה לקנות נחלה בארץ ישראל

והדבר נחשב כאלו יושבים בארץ ישראל"

Tel Aviv
Jerusalem
Caesarea
Galilee
Tel Aviv
Raanana
Zefat
Tiberias

השאירו הודעה ונחזור אליכם: