פלילי

למשרדנו ניסיון רב ומגוון בליווי ויעוץ משפטי הליכים פליליים בכלל ובעבירות "צווארון לבן" בפרט.
בין היתר, משרדנו מייצג חשודים ונאשמים בעבירות מתחום התחרות (הגבלים עסקיים), ניירות ערך, מרמה, הלבנת הון, איכות הסביבה, עבודה, תכנון ובניה.

משרדנו מעניק ייעוץ מקצועי, איכותי, בלתי מתפשר, תוך הקפדה על ליווי אישי, זמינות מלאה ודגש על הבנה עמוקה של המצב המורכב אליו נקלע הלקוח ועל מעמדו, והכל על-מנת להשיג עבורו את התוצאה הטובה ביותר.

לאורך השנים, טיפלנו במגוון תיקים פליליים גדולים ומורכבים, וייצגנו אנשים מכובדים, מפורסמים, חברות מובילות, מנהלים בכירים ועובדים.

הניסיון שלנו הוא בכל שלבי ההליך הפלילי:
החל מהבנת הלקוח צרכיו ורצונותיו, הפגיעה במעמדו ובאזור החברתי והקהילייה שלו, וההשלכות הנלוות מההליך.
אנו עומדים לרשות הלקוחות מרגע הזימון לחקירה או הפשיטה של הרשות החוקרת, מייעצים בשלב החקירה, לאחר מכן מייצגים בדיוני מעצר, בהליכי השימוע בטרם הגשת כתב אישום, ובכל השלבים השונים בבית המשפט, ובהליכי ערעור.

שלב החקירה הוא שלב קריטי בהליך הפלילי. בשלב זה הרשות החוקרת אוספת ראיות וגובה עדויות. בשלב זה גם נמסרת לראשונה גרסת החשוד לאירוע הנחקר – הגרסה לה בית המשפט, ככלל, מייחס משקל גבוה ביותר. ההתנהלות בשלב החקירה משליכה ישירות על תוצאות המשפט הפלילי ואף עשויה למנוע אותו לחלוטין. מכאן נובעת החשיבות המכרעת של ייעוץ נכון ומקצועי בשלב זה.

משרדנו מייעץ לאורך כל שלב החקירה, החל מקבלת הזימון לחקירה או נקישת החוקרים על הדלת, בחדרי החקירות, וכמובן בין מועדי החקירות השונים. אנו מכירים היטב את זכויות הנחקר ומלמדים איך לעמוד על זכויות אלה.

עורכי הדין שותפים מלאים לכל הליך החקירה, ומעניקים יעוץ מקצועי חכם המבוסס על עובדות המקרה, ניתוח משפטי וכמובן – ניסיון רב וראייה ארוכת טווח של התיק.

עורכי הדין גם מבינים היטב את המצב המורכב והזר אליו נקלע הלקוח, ומטפלים בכל צרכיו וענייניו, לרבות האישיים והתקשורתיים, והכל בהבנה מלאה של כל המשתנים מסביב, ברגישות המתבקשת ובדיסקרטיות מלאה לטובת ניהול הליך נכון ומועיל אך ורק לטובת הלקוח ולא לצורכי פרסום משרדנו על כל המשתמע.

הטיפול בהליך הפלילי לא מסתיים בבית המשפט.
משרדנו מנוסה גם בייצוג בהליכים הנדרשים לאחר גזר הדין, לרבות הסדרת תנאי אסירים, זכויות האסיר ומשפחתו הנלוות, ייצוג בפני וועדת שחרורים בבקשה לקיצור תקופת מאסר וטיפול בבקשת חנינה לנשיא המדינה.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Share: