חוזים

בשנים האחרונות, יש גידול ניכר בדרישה לחתימת חוזים באופן מסודר בתחום המסחר ובכל תחום, בין גופים מסחריים, וגם בין אנשים פרטיים לגופים מסחריים.

הסכם בין אדם פרטי לגוף מסחרי, יכול להיות החל מהסכם במקום עבודה, החל משיווק בלעדיות ועד להגנה על מוצר שאדם יצר ( פטנטים או סימני מסחר או סטארט-אפ או כל מוצר אחר).
הסכם המבקש לשמור על זכויותיו, באמצעות חתימה על הסכם מסודר המכיל בתוכו את כל הפרטים נדרשים ככל הניתן לצורך הבטחת מלוא זכויותיו, והן בתרומה למניעת בעיות בהמשך ואו במניעת עוגמת נפש מרובה על כל המשתמע.
מוכר נכס או רוכש נכס משכיר נכס או שוכר נכס – חתימה על הסכם ללא ליווי מלא וצמוד של עורך דין המתמחה בחוזים עלולה לגרום לכל אחד מכם הפסדים ונזקים רבים עם השלכות לטווח ארוך ועוגמת נפש מרובה.
במיוחד כשמדובר בעסקה שהיא מהעסקאות הגבוהות שנעשות בחיים ובסכום גבוה ונכבד-
עסקה אותה לא מבצעים כדבר שבשגרה.
משרדנו מתמחה בדיני חוזים, בדגש על תחום הנדל"ן באופן מלא, חוזה דירה – הן ייצוג מוכר דירה והן ייצוג קונה דירה הן משכיר והן שוכר.

למשרדנו ניסיון של למעלה מעשור ובמאות רבות של ייצוג בעסקאות מקרקעין בישראל, לרבות פרויקטים למגורים ולמסחר בכל רחבי הארץ.
תוך הבנה והכרות מלאה הן כמייצג רוכש והן כמייצג יזם או קבלן המהווה ניסיון רב ותרומה רבה למיוצג על כל המשתמע, תוך ליווי מקצועי, יסודי ומקיף החל משלב המו”מ, החתימה על ההסכם, ועד לרישום הנכס הנרכש על שם שמכם המלא ברשם המקרקעין – טאבו ו/או בחברה המשכנת ו/או במינהל מקרקעי ישראל, הכל לפי העניין.

עורך דין המתמחה בתחום החוזים – מקרקעין על כל סוגיו, יוכל ללוות אתכם לנתח וללבן אתכם ולייעץ לכם איך לנסח סעיפים ספציפיים בחוזה, על מה לשים לב וממה להיזהר, ואיך להגן עליכם באופן הכי רחב מבחינה משפטית אשר יש בתוכה משמעות כלכלית גדולה ורחבה עבורכם.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Share: